Svadba Eva Longoria a Tony Parker

Herečku Evu Longoria poznáme predovšetkým zo seriálu „Zúfalé manželky“, je to tá pekná tmavovláska s dokonalou postavou. Možno už viete, že sa predminulý rok 7. júla 2007 vydala za Tonho Parkera v Paríži, vo Francúzsku. Pár mal tradičný katolícky obrad v kostole, na ktorom sa zúčastnilo 250 hostí, medzi nimi aj Teri Hatcher, Nicollette Sheridan, Felicity Huffman, Jessica Alba a Ryan Seacrest.

Ženích mal oblečený oblek od francúzskeho návrhara De Fursac a nevesta sa pýšila nádhernými šatami z hodvábu, žoržetu a organzy, špeciálne navrhnutými Angelom Sanchezom. Šaty mali dlhú vlečku a lemované boli vyšívanými lesklými stuhami. Nevesta mala v náručí kyticu z bielych orchideí. Mala 9 družičiekoblečené v červených šatách rôznych modeloch a materiáloch.

Svadobná hostina sa konala na zámku Vaux le Vicomte zo 17- storočia s výzdobou ladenou do červena. Výzdoba pozostávala najmä z červených ruží a z 2000 sviečok. V noci nechýbal ani ohňostroj. Hostina sa potom presunula von pod stan, kde DJ a orchester zabával hostí celú noc

Nasledujúce ráno pár odišiel na svadobnú cestu na „Parrot Cay Resort“ na Karibských ostrovoch.