Svadba Christina Aguilera

V roku 2005, presnejšie 19. novembra, sa Christina Aguilera vydala za Jordana Bratmana. Pre oboch to bola ich prvá svadba. Svadba sa konala v severnej Kaliforni. Nevesta sa na svadbu nechala priviesť v bielom Rolls Royce. Celá ceremónia s 130 svadobnými hosťami bola vraj nádherná, pár si vymenil svadobné sľuby v altánku ozdobenom ružami žltej, červenej a oranžovej farby. Sama nevesta neskôr zaspievala na svadobnej hostine, ktorej sa zúčastnila aj Christinina najlepšia kamarátka Sharon Stone, Christinina matka a jej tanečný tím.

Podľa amerického časopisu „In Touch“ bola Christina Aguilera nevestou s najkrajšou svadobnou róbou. Christina mala na sebe šaty francúzskeho módneho návrhára Christiana Lacroixa.. Obtiahnuté biele šaty s výstrihom vpredu i vzadu s bohatou volánovou vlečkou vypadali naozaj dokonalo. Neskôr si Christina prezliekla krátke biele hodvábne šaty navrhnuté jej kamarátkou Simone Harouche.

Christinine vlasy boli zdobené drahokamami a zviazané do drdola zdobeného bielymi kvetmi šikovne schované pod jednoduchý závoj. Nevestin make-up bol tradične výrazný, Christina použila obľúbené modré tiene a červený rúž.

Svadobný pár odmietol dostať svadobné dary, svadobčania dobrovoľne prispeli nadácii pre obete hurikánov. No nie je krásne, keď v svojich najšťastnejších chvíľach myslíme aj na tých menej šťastných?