Svadba Alicie Keys

Výbornú a talentovanú R´n´B speváčku Aliciu Keys asi netreba nijako zvlášť predstavovať. Preslávila sa na celom svete mnohými hitmi a je držiteľkou 12 cien Grammy. Svadba sa konala 31. júla 2010, prekvapivo nie v Spojených štátoch, ale vo Francúzsku, konkrétne na Korzike. Alicia bola v tom čase tehotná so svojím nastávajúcim manželom.

Ženíchom bol priateľ Alicie Swizz Beatz (jeho skutočné meno je Kasseem Dean), ktorému speváčka v októbri tohto roku porodila svoje prvé dieťa, chlapčeka menom Egypt. Alicia Keys a Swizz Beatz oznámili svoje zasnúbenie ako aj tehotenstvo v máji, krátko po tom, ako sa dotiahlo rozvodové konanie Swizza s jeho bývalou manželnkou. Šťastnému páriku teda už nič nestálo v ceste.

Swizz je známy ako rapper a tiež hudobný producent.

Nevesta mala v tento veľký deň na sebe krásne krémové šaty na jedno rameno v gréckom štýle z dielne Very Wang a na hlave jednoduchú čelenku. Ženích mal oblečené biele sako a čierne nohavice.

Na svadbe nemohli chýbať prominentní hostia, spomeňme najmä lídra skupiny U2 Bona a módneho návrhára Tommyho Hilfiger ako aj známu Queen Latifah.