Svadba Reese Witherspoon

Tridsaťpäťročnú herečku Reese Witherspoon, pochádzajúcu z New Orleans, asi väčšina ľudí pozná najmä z úloh vo filme „Pravá blondínka“ a možno tiež z filmu Veľmi nebezpečné známosti, kde si zahrala po boku svojho bývalého manžela menom Ryan Phillippe. Ich manželstvo sa síce rozpadlo, no Reese si v marci tohto roku, konkrétne 26.3., opäť obliekla svadobné šaty a druhýkrát povedala svoje „ÁNO“.

Tentoraz si Reese vzala svojho agenta Jima Totha. Krásny svadobný obrad sa konal na herečkinom ranči v meste Ojai v Kalifornii. Na svadbe sa zúčastnili priatelia a rodina Reese vrátane jej dvoch detí z predchádzajúceho manželstva s Ryanom Phillippom, dcérka Ava a syn Deacon.

Reese podľa slov hostí doslova žiarila v nádherných slaboružových svadobných šatách od Monique Lhuillier. Bola skutočne krásnou nevestou. Svadobnú róbu dopĺňala nežná kytica kvetov smotanovej farby.

Reesina 11-ročná dcérka Ava mala na sebe rovnako šaty z dielne návrhárky Monique Lhuillier.

Po tom, ako si párik povedal svoje „ÁNO“, bolo vypustených dvanásť holubov, čo len podčiarklo celkovú romantickú atmosféru svadby.

Na recepciu sa potom Reese prezliekla do bielych mini-šiat od tej istej návrhárky.

Podľa hostí na svadbe panovala, srdečná rodinná a priateľská atmosféra. Všade bolo veľa radosti a smiechu.

Medzi pozvanými na túto výnimočnú udalosť boli aj také osobnosti ako Salma Hayek, Tobey Maguire, Robert Downey Jr., Sacha Baron Cohen a Isla Fisher ako aj Alyssa Milano.

Aj Sean Penn a Scarlett Johansson boli medzi pozvanými na svadbu „Pravej blondínky“.