Svadba Katky Koščovej

Katka Koščová je na Slovensku známa najmä vďaka víťazstvu v speváckej súťaži Slovensko hľadá SuperStar. Katka sa tohto roku, konkrétne 21. augusta 2010, vydala za svojho priateľa a manažéra v jednej osobe Michala Pivovara.

Svadobný obrad sa konal v kostolíku v dedinke Fričovce neďaleko od Prešova. Po obrade nasledovala typická východniarska veselica. Na svadbe sa zúčastnilo okolo stovky svadobných hostí.

Dnes nie je ničím výnimočným, ak sa mladí ľudia berú z praktických dôvodov – teda z dôvodu tehotenstva. V tomto smere však Katka Koščová, dnes už Pivovarová, má svoje zásady a vydávala sa z lásky, nie kvôli bábätku.

Katka sa vydávala v šatách od návrhárky Lindy Pločicovej a v rukách držala jednoduchú, no romantickú kytičku z levanduľových kvetov. Účes Katky bol tiež skôr jednoduchý, takže nevesta mala príjemný prirodzený vzhľad. Mnohí ľudia síce krútili nad Katkiným výberom šiat hlavami a kritizovali, čo sa dalo, neveste a ženíchovi to však vôbec neprekážalo a svoj svadobný deň si užívali naplno.

Na svadbe Katke zaspievala jej sestra Veronika, ktorá sa tešila zo sestrinho šťastia. Rovnako dobrý pocit z tohto Katkinho kroku mal aj jej otec Rudolf Košč, ktorý sa netajil tým, že Michala Pivovara pozná už dlho a je to správny človek.