Svadba Audrey Hepburn

Herečka Audrey Hepburn bola jednou z najlepších herečiek minulého storočia. Mnohé ženy chceli byť ako ona a aj preto ma zaujímala jej svadba a svadobné šaty. Jej svadba nebola veľmi veľkolepá a obrázky jej svadobných šiat nebolo veľa. Skôr nájdete na svadbe svadobné šaty, ktoré mala oblečené vo filmoch.

Prvýkrát sa Audrey Hepburn za hercaMela Ferrera v septembri 1954. Ich manželstvo trvalo 14 rokov a mali spolu syna. Vo svadobných šatách vyzerala nevesta klasicky štýlovo. Mala biele šaty s dĺžkou pod kolená, aké sa s 50. rokoch nosili. Úzky pás, široké rukávy a bohatá sukňa pôsobili klasicky. Vo vlasoch mala venček.

Druhýkrát sa Audrey vydala za talianského psychiatra Andrea Dotti v roku 1969. Tu mala oblečené jednoduché biele svadobné šaty nad kolená s dlhým rukávom a šité až ku krku zakončené voľným polo-rolákom v lodičkovom strihu. Na hlave mala šatku z rovnakého materiálu a v rukách jednoduchú kytičku. Toto manželstvo vydržalo 13 rokov a mali spolu syna Luca.

Veľmi známe svadobné šaty sú tie, ktoré mala oblečené „FUNNY FACE“ a alebo šaty , ktoré mala na večierku oblečené vo filme „SABRINA.“ Na nete ich nájdete bez problémov.