Svadba Carolyn Bessette

Carolyn Bessettová nebola nikdy taká známa ako jej svokra Jackie Kennedyová, no svadbou s JFK Juniorom sa dostala do povedomia. Svadba sa konala 21. septembra a svadobný obrad bol tajný., zúčastnilo sa ho 40 hostí Konal sa večer a keďže kostol nemal elektrinu, celý bol vysvietený sviečkami. Romantika ako sa patrí.

Carolynine šaty boli presne ako ona jednoduché a štýlové. Nevesta si na svoju svadbu vybrala klasické biele púzdrové šaty navrhnuté Narciscom Rodriguezom, doplnené bielym tylovým závojom prehodeným cez ruku a dlhými hodvábnymi rukavicamií po lakeť. V rukách niesla krásnu a jednoduchú kytičku z konvaliniek. Kyticu navrhla Rachel “Bunny” Melon, ktorá navrhla aj ružové záhrady v Bielom Dome. Vlasy mala začesané dozadu a ozdobené sponou Jackie Kennedyovej.

Ženích mal na sebe jednoduchý tmavomodrý oblek z dielne Gordona Hendersona a na zápästí na otcove hodinky.

Hostia sa potom so svadobným párom presunuli na Greyfielk Inn, kde sa konala svadobná hostina. Na večeru sa podávali morské raky, grilovaný mečún a citrónovo – malinová zmrzlina. Samozrejme mali aj tradičnú trojposchodovú svadobnú tortu s vanilkovým krémom. Ich piesňou bola skladba “Forever in My Life“ od Princa, na ktorú tancovali svoj prvý tanec

Pár strávil medové týždne v Turecku . Žiaľ svojho tretieho výročia sa nedožili, umreli v roku 1999 pri havárii lietadla, ktoré John pilotoval.