Svadba Victorie Beckham

Svadba Viktórie Adamsovej, slávnej speváčky zo skupiny Spice girl, s nemenej slávnym Davidom Beckhamom bolo dokonalou ukážkou elegancie a luxusu. Ich svadba sa konala dňa 4.júla 1999 sa na Luttrellstownskom zámku neďaleko .

Bola to malá, súkromná udalosť. Svadobného obradu sa zúčastnilo len 29 svadobných hostí. Victoriinou družičkou bola jej sestra Louise. Louisina dcéra a Davidova neter boli oblečené ako anjeličkovia a mali rozhadzovať Victorii a Davidovi kvietočky pod nohy. Pri odriekaní svadobných sľubov vypustili holubice ako symbol ich lásky.

Svadobná hostina už bola väčšia, zúčastnilo sa jej 230 svadobných hostí vrátane ostatných dievčat zo Spice girls. Vo svadobnom menu nesmelo chýbať ružové šampanské „Laurent Perrier“ a lepkavý karamelový puding, Davidov obľúbený. Na svadobnej hostine hral 18- členný orchester, večer sa zabavili svadobný hostia v štýle disco. Svadobní hostia boli oblečený v čiernom alebo bielom oblečení.Victoria mala oblečené vo svadobný deň nádhernú krémovú róbu s vlečkou. Šaty boli s obnaženým chrbtom bez ramienok. Jej krátky účes bol ozdobený krásnou korunkou z 18- karátového zlata z dielne klenotníka Slima Baretta a v rukách držala veľkú netradičnú kyticu. Bola kaskádového tvaru, dlhá takmer po zem, vytvorená z brečtanu, asparágusu, talianskeho ruskusu - listnatca . Jedinečný dizajn jej dodali jabĺčka, jemne naaranžované v bohatej zeleni.

Ich svadba sa konala pred 10 rokmi a stále sú spolu. A hoci Victoria stavila všetko na jednoduchosť, eleganciu, zo všadiaľ bolo cítiť aj poriadnu dávku luxusu a snobizmu.