Svadobná noc

V minulosti mala svadobná noc veľmi veľký význam a pristupovalo sa k nej oveľa vážnejšie ako dnes. My sme dnes samozrejme moderné ženy, ktoré tajomstvo svadobnej noci už poznajú, ale kedysi vstupovali nevesty do manželstva ako nevinné panny a kúzlo sexu spoznali až počas svadobnej noci.

Možno aj preto bolo zvykom, že svadba sa konala okolo obeda a svadobná hostina trvala až do noci, aby sa mladomanželia mali čas užiť si svadobnú noc. Dnes však už svadobné hostiny trvajú až do rána, a preto mladomanželia nestihnú si užiť svoju svadobnú noc. Po pretancovanej noci sú obaja takí unavení, že ľahnú do postele a spia. No nie je to škoda? Síce už nejde väčšinou o ich prvú spoločnú noc, pretože už predtým spolu sexuálne žili, ale aj tak mnohí sú toho názoru, že po svadbe má sex iné čaro.

Takže ako to bude so sexom a svadobnou nocou v novom tisícročí? Budeme si ju užívať, alebo ju ignorovať? Tak odpoveď na túto otázku si musia dať mladomanželia sami, ale keď je už nevesta taká krásna a pod nádhernými svadobnými šatami má sexi spodnú bielizeň, tak prečo nezaexperimentovať a neskúsiť niečo nové? Odo dňa vašej svadby chcete stráviť so svojím partnerom zvyšok svojho života, tak ho prekvapte, aby ste sa nezačali nudiť už o svadobnej noci.