Posledné dni prípravy

Svadba je vysnívaným dňom pre mnohé ženy. Najprv si vysnívajú svoju svadbu, a potom po svojej svadbe začneme plánovať život svojich nenarodených detí a ich svadbu. Keďže chceme, aby náš svadobný deň bol dokonalý, snažíme sa naplánovať každú drobnosť. Teda to všetko platí, ak si to časovo môžeme dovoliť. Ale každá žena sa pred svadbou stretla s predsvadobným stresom.

Zajtra má byť ten deň „D“ a vy sa už pomaly dostávate „do varu“. Je tu posledný deň, keď ste ešte slobodná žena, pretože na druhý deň sa to zmení. Deň pred svadbou začnú prichádzať známi, ktorú musia na svadbu pricestovať z väčšej vzdialenosti, t.j. cezpoľní hostia. Treba sa o nich postarať, ubytovať ich a odstravovať. Treba vyzdvihnúť koláče a nachystať výslužky. Taktiež musíte vyzdvihnúť svadobné šaty, vyzdobiť sálu, kostol a dom, teda ak ste si na to nikoho nenajali. Deň pred svadbou si naozaj musíte náležite vychutnať, pretože v tento deň sa mieša vzrušenie, stres a očakávanie. Treba si spraviť aj rozlúčku so slobodou, ale radšej dlho neponocujte, aby ste na druhý deň nemali kruhy pod očami.

Svadobné prípravy sú dlhou predzvesťou svadby, teda toho jediného dokonalého dňa. Ak plánujete svadbu, potom si všetko radšej spoľahlivo rozvrhnite, aby ste nemuseli zháňať všetko v posledný deň. Svadobný deň si musíte užiť, tak nezačnite vo svadobný deň zháňať obrúčky.

Stres môžete riešiť aj tak, že si dáte spraviť relaxačnú masáž. Tip na kranio sakrálnu terapiu môže prísť vhod.