Anjel

Poslalo vám ho samé nebo. Je to dar od Boha. Starostlivý, milý, chápajúci a nemôžete milovať nikoho iného len jeho. Keď sa opýtal, či sa za neho vydáte, cítili ste sa ako v siedmom nebi. Nie je potom lepšou témou na vašu svadbu ako Anjeli .

Naplánovanie svadby s anjelskou tematikou je omnoho ľahšie ako si myslíte. Od pozvánok po dekorácie, anjelská téma je nádherný spôsob na vyhlásenie vašej lásky. S ohľadom na Vianoce a sviatok sv. Valentína, ktoré majú anjelov ako svoju prirodzenú súčasť, plánovanie vašej perfektnej svadby je omnoho jednoduchšie.

V závislosti od časti roky by bolo nádherné mať svadbu vonku v rajskej prírode, kde sa budú všetci cítiť magicky ako v nebi. V prípade škaredého počasia, treba sa postarať o hotel či prístrešok. Nebo a raj si dokáže predstaviť každý. A preto stačí zaobstarať vhodnú výzdobu ako držiak na menovku v tvare anjela, kvety v bielom prevedení ako ruže, kaly, či ľalie, svietniky s anjelmi, tyl či biely krepový papier môžete použiť na vytvorenie ilúzie oblakov. Taktiež anjelikov môžete darovať svojim blízkym na znak vďaky, že prišli. Svadobná torta s anjelmi bude tiež zaujímavá, len si ju vymyslieť. Ďalej, ak chcete do svadby viac investovať, môžu mať vaše detské družičky krídla ako anjeličkovia, môžete si dať spraviť ľadovú sochu anjela, respektíve kúpiť väčšiu sochu anjela ako dekoráciu, alebo sa prezliecť za anjela sama.

Anjeli sú úžasnou témou na svadobnú hostinu, isto so mnou budete teraz súhlasiť. Snáď som vás aspoň troška inšpirovala a ukázala vám, že na výzdobu nemusia byť len kvety, ale môžete použiť aj sochy, či rodinných príslušníkov.