Svadba - druhá, tretia...

Každá nevesta si plánuje svoju svadbu s presvedčením, že bude len táto jedna a so svojím milovaným pomaly zostarne a umrie. Napriek tomu sa mnohé ženy, ale aj muži ocitnú pred oltárom aj viac krát. Rozišli sa, ovdoveli? Napriek všetkému si však našli partnerov, s ktorými sa odhodlali vykročiť na spoločnú cestu.

Otázka, ktorá trápi nevesty je hlavne, či môžu mať biele svadobné šaty. Prv sa biela farba nosila ako symbol čistoty a nevinnosti. Dnes je to však skôr otázka bontónu. Si nevesta? Teda máš mať bledé šaty v odtieni bielej, zlatej alebo smotanovej. Samozrejme iné farby nie sú prehreškom, ale sú skôr pre odvážne ženušky. Čo z toho vyplýva? Že máte milión možností na výber. Pritom ak si vyberiete svadobné šaty zelenej alebo cyklámenovej farby, nikto nebude nad vami ohŕňať nosom, že sa to nepatrí. To sa „prvo-nevestičkám“ môže stať veľmi ľahko.

Ďalší dôležitý detail je, že ak ste sa rozviedli a boli ste sobášený v kostole, tak sa druhý krát už pred oltár postaviť nemôžete. Musíte mať len civilný obrad, pretože anulovanie sobášu v kostole nie je jednoduché.

Vaša druhá, tretia,... svadba už nemusí byť v takom luxusnom štýle ako bola prvá, no ak ste si to neužila, tak sa pokojne vybláznite. Prvá svadba sa robí skôr pre rodinu, tie ďalšie sú už na váš účet a teda všetko bude podľa vašej vôle. Tak si ju riadne užite!