Svadobná cesta s batohom na chrbte

Pokiaľ nie ste typ vyžadujúci luxus, mäkučkú posteľ a all inclusive služby, ale naopak ste milovníkom dobrodružstva a považujete za romantické ranné prejdenie sa po zarosenej tráve, trávenie svadobnej cesty týmto spôsobom je práve pre vás.

Takéto cestovanie má viacero výhod. V prvom rade určite ušetríte. Honosné hotely, nadštandardné služby a letenky vás vyjdú na veľa peňazí a výsledok nemusí zodpovedať nákladom. Naopak, svojpomocne naplánované cestovanie po vysnívanej krajine vám umožní za pomerne málo peňazí prežiť množstvo príjemných romantických chvíľ a vidieť zaujímavé miesta.

Nemenej príťažlivý je tiež fakt, že budete väčšinu času, ak si to budete želať, sami, nikto vás nebude rušiť a program cesty si môžete ľubovoľne meniť a prispôsobovať svojim predstavám.

Často krát nemusíte chodiť ďaleko. Aj Slovensko ponúka množstvo romantických miest, ktoré sa oplatí objaviť a ubytovacie možnosti sú lacné a dostupné prakticky kdekoľvek.

Okrem ekonomickej stránky veci a väčšej slobody, počas cestovania tohto typu si vyskúšate ako viete spoločne riešiť problémy, robiť kompromisy a zvládať rôzne situácie. Utuženiu vzťahu to môže len prospieť.