Chudneme na svadbu

Blíži sa váš deň „D“ a vy sa chcete vtrepať do svadobných šiat svojich snov. Chcete byť hviezda, veď vás budú všetci pozorovať a hodnotiť. Kameraman vás bude stále sledovať a fotograf urobí stovky vašich záberov. Ktorá nevesta chce, aby jej bolo vidieť veľké brucho, tučné plecia či dvojitú bradu? Dobre, možno som preháňala, no pre nás ženy je to nočná mora.

Na každú diétu je potrebná motivácia. Tú vám navodia naše milé predavačky, keď vojdete do svadobné salónu a budete pozerať nádherné šaty vo výklade číslo 36. Pani predavačka len príde a usmerní vás, že čísla 42-44 sú vzadu na vešiakoch. Niektoré sú obzvlášť taktné. Určite si na začiatku cieľ, nie že to preženiete! Chcem schudnúť o dve čísla!!! Najlepšie je začať s diétou aspoň 3 – 4 mesiace dopredu. Nemusíte sa potom týrať, stačí vám len uplatniť princípy zdravej výživy. Na Mirovej stránke o chudnutí -chudnutie-ako.sk - je veľa úžasných rád. Nezabudnite, že krásnu postavu nezískate len diétou. Na to sa musíte trošku aj ponamáhať a spevniť si svoje telo. Stačí ak si zacvičíte 20 minút denne, alebo sa polhodinku pokorčuľujete alebo povozíte na bicykli a výsledky sa ukážu na vašej postave.

Ak to nedokážete, potom je čas na drastické diéty. Nie vždy však pomôžu a vysajú z vás energiu. Môžete si viac uškodiť ako pomôcť. Takýchto rýchloviek si „vygooglujete“ mnoho. No radšej si chráňte svoje zdravie a prípadne nedostatky radšej ukryte svadobnými šatami .