Svadobné témy

Svadobné témy u nás nie sú veľmi rozšírené, no v zahraničí sú dosť populárne. Svadba má byť úžasnou udalosťou a pre väčšinu z nás aj elegantnou. Práve preto sa rozšírili svadobné témy, podľa ktorých nevesty zladia všetko v rámci jedného celku, jednej inšpirácie.

Na internete nájdete mnoho inšpirácii na svadobné témy ako napr. Anjeli, Popoluška, Retro, Valentín, Staré Anglicko, Art Deco, Divoký západ, Rybačka,... . Niektoré témy sú také romantické, že nevesty sa nimi rady nechajú uniesť. K niektorým sa dopracujú pomocou spoločných záľub alebo zážitkov. Ak si vyberiete napríklad tému Rozprávky, alebo niektorú konkrétne, potom na internete zoženiete sviečky v tvare šiat, či tekvice (teda sa inšpirujeme Popoluškou), torta môže mať tvar zámku so šťastným párom, alebo kráľovskej koruny, menovky môžu byť ozdobené starodávnym kočiarom, hrdličkou, či srdiečkom,... .

Samozrejme nemusíte si vyberať svadobnú tému, u nás to ešte nie je nutné. No má to svoje výhody. Keď si vyberiete svoju tému, potom sa pohybujte v rámci tejto témy. Prispôsobíte tomu farby a možno i oblečenie, či účes. Keď budete mať svadobnú tému napríklad Svadba na pláži a všade na okolí bude výzdoba ako palmy, piesok,..., asi nebudú vhodné svadobné šaty so širokou sukňou a náročným vyčesaným účesom. Svadobná téma vás má vystihovať a zároveň inšpirovať, no určí vám hranice, čo áno a čo nie.

Ak potrebujete inšpiráciu pre svoju tému a neviete po anglicky, len si nájdite v slovníčku vašu tému po anglicky, pridajte k tomu wedding a dajte si to „vygooglovať“. Potom len hore na lište si zvoľte obrázky a môžete pozerať a žasnúť, akú majú niektorí fantáziu.