Trendy svadobnej módy

Svadobné móla uvádzajú každý rok nové kolekcie svadobných šiat od rôznych svetoznámych módnych tvorcov. Za každými svadobnými šatami cítiť ruku tvorcov, ktorí si nechali záležať aj na najmenších detailoch. Mená ako Christian Lacroix, Dany Atrache, Valentino, Givenchy, Chanel sú jednoznačnou záruku výnimočnosti a jedinečnosti a pritom v sebe nesú jemné známky nádhery a luxusu.

Na výrobu svadobných šiat použili návrhári rôzne nádherné materiály ako tyl, satén, čipku, organzín, hodváb, šifón. Pozornosť si zaslúži najmä zmysluplná kombinácia týchto materiálov a drobností, vďaka ktorým budú pôsobiť šaty ešte rafinovanejšie. Tyl používali doteraz návrhári najmä ako materiál pre dokonalý závoj, ktorý zahaľoval tvár nevesty. Dnes ho návrhári použili aj ako vrchný materiál na svadobné šaty, pričom rafinovane niečo skrýva a niečo odhaľuje. V súčasnosti dodáva tyl svadobným šatám zmysluplnú tajomnosť a čaro. Túto funkciu isto spĺňa aj jemná čipka, ktorá umocňuje najmä vaše čaro. Keďže nie je taká nadýchaná ako tyl, budete vďaka nej pôsobiť jemne a nevinne. Samozrejme svadobné šaty si žiadajú kamienky, vyšívky a iné zaujímavé detaily.

Svadobná móda je vždy plná krásy a tajomstva, ktorá vám učaruje aj po svadbe. Preto ak máte svadbu pred sebou, tak sa inšpirujte. A ak máte už po svadbe, tak sa aspoň pokochajte.