Výber svadobných šiat

Krásne svadobné šaty módnych dizajnérov sú splneným snom každej ženy. Vďaka nim sa nebudete cítiť len ako princezná, ale dokonca ako kráľovná. No či už človek chce alebo nie, od začiatku je mu bližší iný typ oblečenia. Niekto preferuje športovú módu, iný zasa konzervatívne oblečenie a aj klasické oblečenie nájde ešte vždy svoje uplatnenie.

Ak patríte k ženám, ktoré preferujú športové oblečenie, potom sú pre vás tou správnou voľbou nohavice. Zaujímavo budú pôsobiť nohavice z jemného materiálu širokého strihu, alebo nohavice ušité na spôsob arabských tanečníc. Stačí ich len doplniť nápaditou sponou alebo opaskom a úspech je zaručený.

Pre konzervatívne nevesty sú vhodné krásne prepracované kostýmy doplnené luxusnou čipkou a nápaditými doplnkami. Ale pozor svadobný kostým musí byť výnimočný pre túto špeciálnu udalosť. Jednoznačne sa hodí korzet alebo sako vypasované, aby vynikli vaše krivky. Sukňa sa má postupne rozširovať, aby ste sa naozaj mohli cítiť jedinečne.

Tradičná nevesta si vyberie svoju svadobnú róbu v podobe princeznovského strihu, či už jemne kopírujúce postavu, alebo široké a nadýchane šaty. Dôraz sa kladie na jednoduché strihy, ktoré sú umocnené detailmi v podobe riasení, mašličiek, ozdôb, sponiek, rukávmi, golierom či perlami.

NEZABUDNITE, že vo svadobných šatách sa musíte cítiť najmä pohodlne, pretože váš najkrajší doplnok je váš spokojný úsmev.