Svadobné doplnky

Keď si ženy vybaví v hlave slovo svadba, hneď jej ako synonymum napadne slovo svadobné šaty. Nádherné, výnimočné a presne podľa vašich predstáv. No druhé, čo vás napadne sú svadobné doplnky, ktorým treba venovať tiež rovnakú pozornosť. Dotvárajú nevestin celkový vzhľad a podčiarkujú jej krásu.

Výber svadobného závoja byť mal byť spojený s výberom svadobných šiat. Ideálne je už vtedy sa zamyslieť nad účesom a spojiť tieto tri elementy dohromady. Veľkú úlohu zohrá vaša fantázia, ale prečo ju nepoužiť?

Ďalším neochvejným svadobným doplnkom sú svadobné rukavičky. Bontón ich jednoznačne prikazuje. Ich dĺžka závisí od strihu šiat, pričom ak sú bez ramienok, alebo len s úzkymi ramienkami, hodia sa aj rukavice siahajúce nad lakte. Módne sú aj krátke rukavičky po zápästia. Svadobné rukavičky môžu byť ozdobené perličkami, štrasom, gombičkami, …

Svadobné taštičky sú pre nevesty veľmi užitočné. V trende sú najmä kabelky v štýle spoločenských kabeliek, ale módne sú aj kabelky kopírujúce veľmi známe a teraz moderné veľké kabely , len v zmenšenom dizajne.

Posledným dôležitým doplnkom sú svadobné topánky, v ktorý strávite celý deň. Doma si ich radšej poriadne rozchoďte, aby vás netlačili. Veľmi obľúbené sú najmä balerinky. Ak si ich môžete vzhľadom na svadobné šaty a svoju postavu obuť, isto neobanujete.

Taktiež nezabudnite aj na silonky, spodnú bielizeň, podväzkový pás, vďaka ktorým sa budete cítiť výnimočne.