Svadobná garderóba

Chystáte svadbu a zajednávate si šaty, topánky, závoj a ďalšie doplnky. To všetko je potrebné, ale ak si to chcete užiť, tak svoje oblečenie môžete riadne obohatiť aj s inými svadobnými oblečeniami. Pre budúceho ženícha či nevestu nájdete na internete, ale aj v niektorých butikoch rôzne špeciálne tričká, mikiny, šaty, šiltovky, čapice, topánky, plavky, ale aj spodnú bielizeň.

Pre nás sú to ešte cudzie pojmy, ale v zahraničí je bežné mať šiltovku alebo tričko s nápisom „ženích“ alebo „nevesta“. Taktiež tam môže vyť nápis „Čoskoro pani –-ová“, „Družička nevesty“ alebo „Milujem Janka“. Môžete to mať na oblečení napísané, vytlačené s kamienkami alebo vyšité niťou. Možnosti je ako vždy mnoho a ponuka je široká. Na výber je mnoho farieb a modelov, ale žiaľ hlavne na internete. Ak chcete si zabezpečiť takéto oblečenie na svoju svadbu, musíte si kúpiť pekné oblečenie , vhodné na spomínaný účel, zaniesť ich do špecializovanej firmy, kde vám ich na požiadanie popíšu. Nápisy vám môžu na oblečenie našiť aj v zákazkovom krajčírstve, záleží len na vás, aký spôsob si zvolíte.

Takýmto oblečením sa môžete sama zvýrazniť, ale označkovať si aj svoju rodinu na rozlúčke so slobodou alebo inej špeciálnej párty. Je príjemné vidieť svojho ocina so šiltovkou s nápisom „Otecko nevesty“ alebo svojho snúbenca v spodkoch s nápisom „Šťastne ženatý“.