Módne trendy svadobných šiat

Keď príde na výber svadobných šiat, súčasné nevesty sa odkláňajú od tradičných štýlov a skúšajú nové šaty, ktoré budú odrážať ich osobnosť a vízie. Dnes je na výber mnoho svadobných šiat rôznych strihov, takže nájsť ten správny štýl už nie je také náročné. Či už chcete farebné svadobné šaty, nohavicový kostým alebo letné šaty, stačí len skúsiť. Taktiež sú vhodné aj tradičné modely, ako napr. saténové plesové šaty, klasické empírové šaty, ktoré boli vynovené modernými čipkami, lemovaním alebo inými modernými maličkosťami. Aktuálna móda sa riadi nasledujúcimi radami:

Pridaj trošku farby

Vaše svadobné šaty môžete dať olemovať farebnou stuhou, môžete mať farebné doplnky ako šperky a topánky alebo môžete si dať na šaty nejakú farebný materiál ako mašličku či čipku. Farba vaše šaty oživí, populárny odtieň je svetlo modrý, bledá ružová farba, cappuccino hnedý a šampanské červený. Nepoužite však všetky farby naraz, stačí jeden dva odtiene, aby ste zažiarila.

Pridaj čipku

Čipka bol často používaná na klasické starodávne svadobné šaty a práve zaznamenáva svoj veľký návrat. Čipka dodá vašim svadobným šatám eleganciu, krásu a kúzlo.

Ručné vyšívanie

Ak jednoduché šaty ozdobíte ručnou výšivkou dodá im to šmrnc a jedinečnosť. Existuje mnoho vzorov, môžete mať jednoduchý či zložitý, jednofarebný, korálkový,...

"Zoženštite" svoje svadobné šaty!

Stačí ak svoje svadobné šaty ozdobíte maličkosťou ako mašličkou, stuhou, kvetinou. Takéto modely nájdete aj od exkluzívnych módnych návrhárov.
Ak sa rozhodnete pre svadobné šaty po vašej mamičke alebo starej mame, vynovte ich jedným zo spomínaných spôsobov. Môžte použiť myšlienky popredných návrhárov a najlepších módnych magazínov. Pamätajte aj na svoj vlastný štýl a na to, že móda sa stále mení!