Lacná svadba - malá svadba

Plánujete svadbu, ale vaše finančné pomery vám nedovoľujú vyhodiť tisícky eur za svadobnú hostinu? Alebo už nie ste naivné dievčatko, ktoré preto, aby bolo šťastné potrebuje symfonický orchester, párik hrdličiek, čokoládové fontány a ľadové sochy. Peniaze , ktoré ušetríte, môžete rozumnejšie využiť pri kúpe nábytku do vášho spoločného bytu, výbavičky pre bábätko, či na svadobnú cestu.

Nie všetky nevesty chcú mať veľkú svadbu. Stačí im malá svadba v kruhu rodiny a pár známych. Na svadbe by mali byť najmä ľudia, ktorí vás poznajú a majú radi. Nemali by tam chýbať rodičia a súrodenci. Svadobná hostina nemusí byť veľká a famózna. Mohlo by to byť posedenie, kde spolu oslávite váš svadobný deň a potom môžete so svojim partnerom strávite krásnu svadobnú noc. Pri malej svadbe nepotrebujte tonu zákuskov, svadobné torty a ani prehnanú svadobnú výzdobu. Ušetriť môžete aj na svadobnej kytici, nepotrebujete svadobné pierka, ani náročné svadobné šaty. Jednoducho náklady sa dajú minimalizovať na minimum. Prosím, len nešetrite na všetkom. Doprajte si aspoň nejaký luxus, aby ste sa cítili vo svadobný deň výnimočne. Možno návšteva u kaderníčky, či predsa len svadobné šaty snov, vám to umožnia.

Svadba nie je udalosť pre vašu rodinu, ale najmä pre vás. Vaši rodičia a súrodenci sa potešia, že sa vás „zbavia“, no splňte si najmä vaše sny a nehrajte sa na niekoho, kým nie ste.