Šetríme na svadobnej hostine a výzdobe

Svadobná hostina po svadbe musí byť. Nedá sa jednoducho vynechať, pretože toto by vám vaša rodina nezabudla. Je to jedna z mála príležitostí, kedy sa rodina stretne a strávi spolu príjemný deň. Je to deň nevesty a ženícha, ktorí žiaria ako hviezdičky na nebi. Obaja sú krásni a šťastní.

Keďže mladomanželia chcú mať svadbu podľa svojho štýlu a chcú tam mať svojich priateľov a kamarátov a rodinu. No a keďže to chcú mať podľa seba, radšej si to sami zaplatia ako by sa mali dohadovať s rodičmi a so svokrovcami. Peňazí nikdy nie je dosť a svadobná hostina je finančne najnáročnejšia položka zo svadobného zoznamu. No svadobné hostiny závisia od ceny menu a od počtu svadobných hostí. No treba popozerať vhodné sály a zistiť cenu. Dobré je si vypýtať referencie od známych. Snažte sa vojsť do vami vopred pripraveného rozpočtu.

Lacnejšie vás vyjde, ak sa rozhodnete pre vlastnú svadobnú hostinu, stačí ak zapojíte deti z rodiny a isto vám pomôžu. Môžete vytvoriť krásne dekorácie pomocou krepového papiera, alebo z rôznych kamienkov a iných drobností, ktoré nájdete v papierníctve a v ľudovkách. Tam sa budete isto vyžívať, sú tam mnohé hlúposti, ktoré vy vužijete. Lupienky ruží, romantické vázy, svietniky so sviečkami, umelé kvetiny a iné drobnosti vás isto potešia a oživia vášho kreatívneho ducha.