Šetríme na svadobných šatách

Svadobné šaty na svadbe sú pre nevestu najdôležitejšou vecou na svadbe. Žiadna nevesta sa bez nich neobíde. Je jedno, či sú biele, smotanové alebo strieborné. Je jedno, či sú dlhé alebo krátke a taktiež je jedno, či sú jednoduché alebo honosné. Jednoducho musia byť podľa vášho gusta a nič iné. Sama sa musíte rozhodnúť.

U nás na Slovensku sú nevesty zvyknuté na svadobné salóny, no my ideme šetriť a svadobné salóny vynecháme. Zaplatíte tam totiž od 200€ len za požičanie šiat, aj to je minimálna cena za nie moc pekné a dosť už opotrebované šaty. V takých by ste isto nevynikli. Stačí sa poobzerať na nete a isto nájdete svadobné šaty za rovnakú cenu, lenže na predaj a nie na požičanie. Navštívte požičovne a vyskúšajte si ich, aby ste vedeli, čo vám pristane, no nezajednávajte si ich. Šaty si môžete dať ušiť v Honkongu, mnohé ženy na nete vám to sprostredkujú a zaplatíte maximálne 300€, isto sa vám pri opätovnom predaji polovica vráti. Ak nechcete riskovať, tak pozrite bazáre na svadobných portáloch, šaty sa dajú aj vyskúšať. Isto neoľutujete, nájdete tam aj doplnky na svadbu ako dekorácia auta, pierka pre ženícha a svadobčanov, svadobná výzdoba, závoje, doplnky do vlasov.. .

Ak chcete krásne svadobné šaty, nekonajte rýchlo. Všetko si vopred premyslite a naplánujte. Pri rozumnej voľbe môžete viac ako polovicu peňazí ušetriť.