Krátke vlasy a svadobný účes

Existuje veľa pekných účesov pre dlhé a polodlhé vlasy. Ale kde nájsť inšpiráciu pre svadobný účes z krátkych vlasov. Nie všetky túžime po dlhých vlasoch a rozhodne nechceme byť popoluškami. Ale prečo by aj nevesty s krátkymi vlasmi nemohli byť vysnívanými princeznami?

Nevesty s krátkymi vlasmi majú rovnaké možnosti ako nevesty s dlhými vlasmi, dnes sa dajú za rozumnú cenu zohnať príčesky, clip in, alebo sa vlasy dajú jednoducho predĺžiť. Možnosti je veľa a ak je kaderníčka šikovná, nie je to ani vidieť. Hoci vašim príbuzným a známym bude jasné, že vám dlhé vlasy za jednu noc nenarástli.

Ženy s krátkymi vlasmi chcú byť originálne a nepotrebujú predlžovať vlasy len kvôli jednému dňu. Účesy z krátkych vlasov sú tiež veľmi nádherné a nezvyčajné. Stačí ich ozdobiť len sponkami, čelenkami, alebo závojom. Ideálne je vybrať si zo spomínaných vecí len jeden doplnok, pretože pri krátkych vlasoch by sa ostatné ozdoby stratili a vôbec by nevynikli. Ak vlasy natupírujete alebo natočíte, môžu vlasy vytvoriť krajší účes ako z dlhých vlasov.

Najdôležitejšie pri účese je, aby spĺňal vaše predstavy a nie predstavy niekoho iného, nie mamine a ani sestrine.