Korunka, čelenka a iné ozdoby do vlasov

Dnešná nevesta má pred sebou veľa možností a nie je obmedzovaná prakticky ničím. Aby jej účes pôsobil dokonale a ona mohla byť skutočnou princeznou, môže vo svoj svadobný deň použiť rôzne doplnky do vlasov, ktoré podčiarknu dôležitosť tohto dňa.

Ak chcete do svojho účesu zakomponovať prepych, tak použite vlasové doplnky vykladané perličkami a kamienkami, ktoré pôsobia elegantne a luxusne. Môžete sa rozhodnúť pre rôzne vlasové ozdoby a váš účes bude vyzerať úžasne aj bez použitia svadobného závoja. To však neznamená, že jedno vylučuje druhé.

Pri výbere týchto vlasových doplnkov je dôležité, aby ste mali vybrané už svadobné šaty a závoj, iba potom môžete vybrať maličkosti, ktoré spravia váš účes dokonalým. Ak máte svadobné šaty vyšívané perličkami, mali by aj vaše doplnky byť s perličkami, nie so Swarovského kryštálu, či iných kamienkov. Taktiež aj vzor vyšitý na svadobných šatách by sa mal približovať vzoru na čelenky či sponkách, teda ak sú na šatách vyšité kvietky, aj čelenka by mala byť s kvietkami.

Nevesta by mala mať na sebe šperky rovnakého druhu, najlepšie ak ide o súpravu. Je gýčové, ak má nevesta svadobné šaty vyšívané perličkami, na hlave korunku s kryštálikmi a zlatý náhrdelník a náušnice.

Ponuka vlasových doplnkov je veľká, stačí si len vybrať.