Skúška svadobného účesu a makeupu

Každá nevesta si s výberom šiat, závoja, topánok a mnohých ďalších vecí vytvorí v mysli predstavu o svojom svadobnom účese a maku- upe. Ale keď chceme, aby sme v deň „D“ vyzerali skutočne skvele, mali by sme sa dohodnúť s kaderníčkou a vizážistkou na skúške. Neoplatí sa kupovať mačku vo vreci a to ešte na tak významný deň.

Najlepšie je, keď si dohodnete skúšku u kaderníčky a vizážistky na jeden deň. Pri výbere týchto dvoch dôležitých osôb, by ste mali myslieť na to, že by bolo úžasné vidieť koncový efekt ešte pred svadbou. Preto by ste mali vybrať kaderníčku a vizážistku, ktorých salóny sa nachádzajú blízko seba, aby ste nemuseli behať po celom meste. To nie je pravidlo, ale rada.

Skúška svadobného účesu a make – upu sa oplatí. Možno, že prídete na to, že ten účes vám nepristane, že sa nehodí k závoju, alebo že by ste to predsa len chceli inak. Aj kaderníčka nemusí byť taká šikovná, ako ste si myslela. To isté platí aj o vizážistke, môže vás namaľovať tak, že sa ani nespoznáte, taká budete pekná alebo ten horší prípad „škaredá“.

Milé nevestičky, ak môžete radšej si priplaťte aj za skúšku, aby ste bola naozaj dokonalou nevestou a radšej nenechajte nič na náhodu.