Nevesty pozor: Je čas na trendy účes

Chystáte sa na deň D? Potom musíte všetko poriadne naplánovať! Šaty, make-up, zoznam hostí, miesto obradu a samozrejme, trendy účes ako čerešnička na torte.

Účesy 2012, alebo čo sa nosí tento rok?

Heslom svadieb, ale i ďalších spoločenských udalostí je rozmanitosť. Ak máte dobrodružnejšiu povahu pokojne vyskúšajte moderné účesy. Krátke vlasy sú atypickou, no zaujímavou voľbou. Postačí do nich včesať sponu, čelenku či ozdobné sponky a máte to – jednoduchý, no efektný účes.

Všetko musí ladiť

Je veľmi dôležité, aby spolu šaty, vlasy i make-up a ďalšie prvky ladili a zapadli do jedného celku. Nech si už zvolíte akýkoľvek účes, je potrebné, aby sa vám hodil, ale i k vašim šatám. Platí pritom pravidlo – výrazné šaty, jemnejší účes a naopak. Všetkého totiž príliš veľa škodí.

Nemusíte sa obávať nechať si vlasy voľne rozpustené. Doplňte ich však o výrazné ozdoby, malé kamienky, perličky, či zaujímavú čelenku. Veľmi pôsobivé sú bohaté vlny plné lesku a objemu. Objemom totiž nič nepokazíte.

Čo na to šaty

Svadobné šaty, rovnako ako móda vo všeobecnosti, sledujú tento rok trend minimalizmu. Upúšťa sa od veľkých ťažkých modelov, obručí a dlhých vlečiek. Dnešné nevesty si vyberajú svadobné šaty, ktoré sú komfortné a vyrobené z ľahkých materiálov. Strohosť, čisté línie a dôraz na ženskosť – v jednoduchosti je krása.

Bez doplnkov ani na krok

Do popredia sa dostávajú čipkované závoje a dlhé „katedrálové závoje“, ktoré sa bez družičiek neobídu.

Čo sa nosí vo svete: V súčasnosti je veľmi populárny trend „baletkovských sukieň".

Účesy pre družičky

Aj spoločenské účesy pre družičky môžete dokonale zladiť. Rovnaké účesy by pre ne zrejme neboli ideálnou voľbou, avšak ak si zvolia príbuzné typy účesov, budete mať skutočne premyslený každý detail.