Svadobný účes a rozpustené vlasy

Nevesty s dlhými vlasmi si dávajú vlasy často vyčesať do zložitých účesov. Nájde sa však pár neviest, ktoré uvažujú nad rozpustenými vlasmi a jemnými vlnkami. Nie všetky nevesty musia mať náročné účesy plné sponiek a iných ozdôb, niektoré uprednostňujú jednoducho rozpustené vlasy bez zbytočných okrás.

Pri svadobných účesoch existuje viacero variant a jednoducho rozpustené vlasy sa nikdy nestanú všednými a nemódnymi. Ak máte rovné vlasy, stačí ich len natočiť na veľké alebo stredné natáčky, pomocou nich vykúzlite pekné lokne alebo jemné vlny, váš účes bude pôsobiť jemne a vzdušne. Ak máte dlhé vlasy, môžete použiť aj malé natáčky na krásne vlnky, ktoré zjemnia vašu tvár. Takýto účes len pekne ozdobíte pár ozdobnými sponkami, čelenkou alebo korunkou. Peknou ozdobou sú aj živé kvety ako ruže, ale aj konvalinky a nezábudky. Ani závoj nie je zakázaný, práve naopak španielsky závoj, ktorý je momentálne veľmi populárny, sa k rozpusteným vlasom priam žiada.

Milé nevesty, ak uvažujete o rozpustených vlasoch, tak len do toho! Ale nezabudnite zobrať do úvahy aj iné faktory ako napr. počasie. Počasie hrá pri rozpustených vlasoch dôležitú úlohu, vlhko a mokro môžu váš účes úplne zničiť. Ďalej treba pomyslieť aj na potenie, ak vám budú vlasy padať na krk a vy sa potíte o trošku viac, môžu sa vlny dopadajúce na krk zničiť a váš účes budú zničené.

Nezabudnite, že rozpustené vlasy sú menej formálne a jednoduchšie, a predsa v jednoduchosti je krása.