Ženích a doplnky

Nevesta sa môže pred svadbou doslova vybúriť a poskúšať všetky možné svadobné šaty, závoje, doplnky. Na trhu je momentálne veľká ponuka a tak naozaj nevesta môže začať pomaly plniť svoje tajné sny. Hoci muži vo všeobecnosti nemajú takú romantickú povahu ako ženy, ale aj oni chcú byť vo svoj svadobný deň elegantný a dokonalý.

Ponuka vo svadobných salónoch je pre mužov veľmi slabá, salóny sú viacmenej zamerané na nevesty a máloktoré ponúkajú doplnky aj pre ženíchov. Je zázrak ak nájdete salón, kde požičiavajú doplnky pre mužov ako obleky, klobúky alebo motýlika. Ponuka pre ženíchov, ktorý chcú na svadbu oblečenie kúpiť je celkom dobrá, ale pravdu povediac nie každý ženích je oblekový typ, a preto sa im neoplatí kupovať oblek na jeden deň. Ak naozaj teda oblek kupovať pohľadajte obchody, ktoré obleky nielen predávajú, ale aj požičiavajú. Kvôli klobúku, paličke či motýliku musíte pobehať všetky salóny a napokon možno to aj v nejakom nájdete.

Ak náhodou nenájdete oblek pre svojho drahého, ktorý by ste si mohli požičať, tak nezúfajte. Pri najhoršom oblek kúpte a potom neskôr ho môžete predať. Sama neviete, možno sa vyskytne v rodine nejaká nepredvídaná udalosť a ten oblek sa vášmu drahému predsa len hodí.