Svadobné šaty - túžby a sny

Už ako malé dievčatká sme všetky túžili po krásnych šatách – svadobných šatách, v ktorých by sme boli princeznami. Už ako malé sme snívali o tom nádhernom dni a nezaujímala nás aktuálna móda, ani strih šiat, ani farba a podobné veci so šatami spojené. Chceli sme len jedno – „Byť princeznou“. Postupne, ako sme rástli a dospievali, sme si v mysli a najmä vo fantázii svoju predstavu vyjasnili.

Teraz , keď si na to spomenieme, asi sa nad tým len pousmejeme. Ale všetky chceme, aby sa náš sen stal skutočnosťou. Navštívime mnoho svadobných salónov a vyskúšame mnoho svadobných šiat a hľadáme tie pravé. A vtedy si uvedomíme, že to, aby sa náš sen stál skutočnosťou, nie je jednoduchou úlohou. Ako si vybrať teda tie pravé svadobné šaty?

Možno by nám pomohlo, keby sme si na chvíľu sadli a boli opäť malými dievčatkami. Na chvíľu zatvoríme oči a snívame o svojom svadobnom dni, hmlisto vo svojich predstavách vidíme obrysy postavy. Pri zaostrení vidíme postupne farbu svojich šiat, potom strih, materiál... a zrazu vidíme svoje svadobné šaty v celej svojej kráse.

Svadobné šaty sú nielen tajným splneným snom každej ženy, ale sú aj krásnou spomienkou na váš svadobný deň, pretože, keď o 20 rokov zatvoríte oči a budete spomínať na svoju svadbu, vaše šaty už nebudete vidieť hmlisto, ale celkom jasne.