Spodná bielizeň pod svadobné šaty

Zohnať pekné a luxusné spodné bielizeň je pre každú nevestu veľmi dôležité, pretože toto spodné bielizeň hrá väčšinou dôležitú úlohu aj vo svadobnú noc. Preto si nevesty doprajú aj drahšiu bielizeň a zahrajú sa na skúsenú zvodkyňu.

Mnoho žien povolí uzdu svojej fantázie a zháňa krásne korzety, podväzky a iné vymoženosti. Niekedy sa stane, že spodná bielizeň vyjde nevestu drahšie aj ako svadobné šaty. Cena korzetov sa pohybuje okolo 1000Sk, ale ak ide o exkluzívny alebo nebodaj značkový model, ceny sa závratne zvyšujú. Podľa tradície by nevesta mala mať niečo nové, staré, požičané a modré. Práve podväzok býva často tá modrá vec, ktorú si nevesta oblečie na seba. K tomu samozrejme pasujú pekné samodržky, každý vie o čom je reč.

Problém so spodnou bielizňou mávajú najmä ženy s väčším poprsím. Tieto ženy – nevesty majú problém kúpiť správnu podprsenku, aby pekne sedela pod šatami. Ak sa rozhodnete pre šaty bez ramienok, tak potom sa môže stať, že podprsenku nezoženie. Je to smutné, ale je to pravda. Ak náhodou podprsenku zoženú, tak sa ich radšej na cenu ani nepýtajte.

Pri výbere stavte naozaj na kvalitu, aby vás nehryzla, neškrabala, alebo aby ste sa z nej náhodou nevyhodila. Vyberte si príjemnú bielizeň, aby ste sa v nej celý deň cítila dobre a v noci bola SEXI.