Svadobná bižutéria a doplnky

Kúpa svadobných doplnkov a bižutérie je už z jedných posledných krokov, ktoré nevesta musí zabezpečiť, aby bola dokonale krásna. Je to už posledné doladenie nevesty, veď naozaj je umenie zladiť svadobné šaty, topánky, make – up, účes, topánky.

Môžete si vybrať gorálky, zlato, striebro, kamienkový náhrdelník – štrasy, perly, diamanty,... Na výber je toho mnoho, ale vybrať si správne doplnky, ktoré sa vám hodia. Existuje povera, ktorá však hovorí, že nevesta by nemala mať vo svoj svadobný deň na sebe perly, pretože prinášajú slzy. Zároveň by nevesta nemala mať viacero druhov šperkov, ako napríklad štras a perly. Každé má svoje čaro. Perly sú veľmi elegantné a zasa štrasové šperky sú krásne romantické. Ale dokopy je z toho len mišung. Ďalej vám poradím, aby ste si vo svoj svadobný deň nedávali žlté zlato. Je to najmä kvôli tomu, že na svadobných fotkách nevynikne, ale skôr naopak – úplne sa stratí.

Šperky a ozdoby obmedzte aj pri čipkovaných a prezdobených šatách. Nepatrí sa, aby ste bola prešperkovaná. Dať si na seba náhrdelník, náušnice, náramok, prstene, korunku,... no uznajte, že toho je už príliš. Nevesta nemá byť vešiak na šperky, ale má vyniknúť ona sama, ako ten najušľachtilejší drahokam.