Internetové bazáre pre mamičky

Prichystať výbavičku bábätku nie je veru lacnou záležitosťou. Bábätko potrebuje kočík (prípadne nosič, ak ho chcete len nosiť), autosedačku, oblečenie, postieľku a množstvo iných vecí a drobností. No nie každá rodina má to šťastie, že si môže dovoliť nakúpiť všetko celkom nové. Veď ceny za detský tovar sú neraz veľmi vysoké.

Ak chcete ušetriť na oblečení a ďalších detských potrebách, výbornou možnosťou sú detské bazáre. Okrem rôznych predajní s obnoseným šatstvom sú k dispozícii aj internetové bazáre, ktoré majú výhodu širšej ponuky tovaru, keďže nie sú obmedzené priestorom.

Na internete nájdete mnohé internetové bazáre, kde mamičky predávajú oblečenie či iné veci po svojich deťoch. Môžete si takto zaobstarať skutočne celú výbavičku od kočíka a autosedačky až po hračky a kopec iného.

Najlepšie je, ak danú vec vidíte aspoň na fotografií. Väčšina inzerátov obsahuje aj fotografiu predávanej veci, takže si ju dobre pozrite. Ak tam fotografia nie je, pošlite inzerentovi správu, či by vám ju nemohol vyfotiť a fotku poslať napríklad na telefón alebo e-mailom.

Internetové bazáre pre mamičky sú spôsobom, ako ušetriť, ak nemáte na nové veci. Výhodou je aj to, že tu môžete zároveň predať všetko, z čoho vám už drobec vyrástol, prípadne čo už nevyužijete z iných dôvodov.

Vyskúšať môžete aj tieto internetové bazáre pre mamičky (ale nielen pre ne):

Ako aj sekciu „Bazár“ na rôznych stránkach pre mamičky

a mnoho iných.