Možnosti svadobných oznámení

Oznámte to všetkým - svadobné oznámenia a ich možnosti... Ak už máte zvolený dátum svadby a miesto jej konania, neváhajte to povedať svojim blízkym! Svadobné oznámenia tak budú pripomínať blížiaci sa deň „D“ vašim priateľom a známym, ktorých prítomnosť si pri obrade a svadobnom stole želáte.

Grafický návrh oznámení

Názory na vizuál svadobných oznámení sa líšia. Niektorí preferujú klasiku v podobe elegantného bieleho papiera s jemným vzorom a zlatým písmom, iní zvažujú odklon od tradičných návrhov a vyberajú si originálne dizajny.

Firmy, ktoré sa venujú tvorbe a tlači svadobných oznámení, dnes ponúkajú rozsiahle možnosti pri ich výbere a spracovaní. Základom býva katalóg alebo portfólio už existujúcich návrhov, z ktorých si môžu budúci mladomanželia zvoliť ten svoj.

Samozrejmosťou sú úpravy oznámení – zmeny farieb, veľkosti písma, obrázkov a podobne.

Niektoré spoločnosti podporujú tvorbu návrhov na strane klientov, ktorí si tak vyhotovia svadobné oznámenie úplne sami. Následne nahrajú grafiku do firemného systému, zvyčajne priamo cez web stránku.
Vytvorenie návrhu je možné aj v tom prípade, keď je na stránke dostupný grafický editor.

Dnes je dokonca možné objednať si dizajn oznámení zdarma, no túto službu je potrebné si overiť vopred, pretože ju firmy ponúkajú len zriedkavo.

Bonus k oznámeniam

Výhodou neustáleho technického pokroku je zdokonaľovanie digitálnych tlačiarní, ktoré umožňujú bezchybnú plnofarebnú tlač. Tá zabezpečí, že vaše svadobné oznámenia budú vyzerať žiarivo a úchvatne aj po rokoch spoločného života.

Vďaka digitálnej tlači je zároveň možná tzv. personalizácia tlačovín, čo znamená, že na každom oznámení bude uvedený iný adresát. Teda meno konkrétneho hosťa, ktorému je pozvánka venovaná.

Ďalšie informácie o svadobných oznámeniach sa dozviete tu.