Svadobné oznámenie - samovýroba

Vyrobiť si vlastné svadobné oznámenie nie je ľahké. Stačí, keď si pozriete viacero svadobných oznámení a sama zistíte, že čo všetko na svadobnom oznámení musí byť. Po nejakej tej chvíli zistíte, že to nie je také jednoduché, ale samozrejme, že je to zábava. Pravdou je, že sama najlepšie viete, čo sa vám páči a čo nie, čo chcete a čo neznášate. Výrobou vlastných svadobných oznámení sa nielen pobavíte, ale aj ušetríte nejaké korunky. Len nemiňte potom ušetrené korunky na drahé obálky, pretože si vyberiete atypický formát. Radšej si navrhnite viacero variant a neskôr zvoľte tú naj. Možno po výrobe dvoch svadobných oznámení zistíte, že je to moc náročné a zvolíte radšej jednoduchší variant.

Svadobné oznámenie si môžete sami navrhnúť na počítači, alebo si aspoň napísať a rozmiestniť text. Niektorý na to používajú obyčajný textový editor, tí skúsenejší siahnu po grafickom programe. Všetko závisí od vás. Sama sa musíte rozhodnúť, aký papier použijete, akého formátu svadobné oznámenia budú, či tam dáte obrázky, fotku, motto a mnoho ďalších vecí. Momentálne je veľkým trendom ozvláštniť svadobné oznámenie stuhou, krušpánom, nalepenými srdiečkami, hviezdičkami, obstrihnúť ho špeciálnymi zúbkovými nožnicami, alebo nalepiť tam špeciálny priesvitný papier. Texty svadobných oznámení nájdete na webe mnoho, stačí sa len nechať inšpirovať.

Keď na všetko prídete a rozhodnete sa pre svadobné oznámenie vlastnej výroby, musíte myslieť aj na to, že rovnakého štýlu by mali byť aj menovky a aj pozvánky ku svadobnému stolu. Nezabudnite, že svadobným hosťom musíte svadbu nielen oznámiť, ale ich aj pozvať..