Svadobná fotografia na celú stenu

Po svadbe vám ostane veľa pekných spomienok, z ktorých budú mnohé zachytené aj na DVD alebo fotografiách. A čo takto dať si urobiť najväčšiu fotografiu na svete? Veľkú fotku ako plagát si môžete nalepiť na stenu alebo ešte väčší variant môžete použiť ako tapetu.

Žiaľ, ak sa rozhodnete byť takto originálny, tak u nás moc nepochodíte. Musíte pobehať po mnohých predajňach, kým niečo takéto zoženiete. Ani cena nie je zanedbateľná. Je to však krásna spomienka, a keď ju budete mať v spálni na stene ako tapetu, vždy sa vám pri pohľade na ňu vynoria krásne spomienky. Mohlo by byť zaujímavé vidieť sa v takej veľkosti každý deň a to v plnej kráse. A ak aj vstanete z postele ľavou nohou a budete si pripadať škaredá a nepríťažlivá , potom práve takáto fotka môže zmeniť vašu náladu a vylepšiť vám deň.

Dať si spraviť fotografiu vo veľkom formáte je u nás skôr extravagancia ako samozrejmosť, ale čo človek nespraví pre svoje šťastie a svoju dobrú náladu? Ak nechcete vyhodiť zbytočné peniaze za veľké fotografie, tak si dajte aspoň jednu zarámovať a postavte ju na čestné miesto vo vašej spálni alebo obývačke.