Bábika Baby born od Zapf Creation

Dnešné malé dievčatká majú na výber toľko rôznych bábik, až z toho niekedy človeka chytá zúfalstvo. Je totiž ťažké zorientovať sa vo všetkých tých krásnych „umelých bábätkách“ s rôznymi funkciami. Jednou z najobľúbenejších bábik dnešných malých dievčatiek je zaiste aj bábika Baby born. Aká vlastne je?

Baby born predstavuje bábiku v podobe bábätka. Táto bábika sa predáva v rôznych prevedeniach a má všelijaké zaujímavé funkcie. Tak napríklad Baby born dokáže piť z fľašky, plakať a tiež sa pocikáva (či už do plienky alebo do nočníka).

Bábiky Baby born sa delia tiež podľa pohlavia a farby pleti. K dispozícii sú Baby born dievčatká, chlapčekovia a potom tiež Baby born bielej pleti a tmavej pleti. Potom sú tiež v rôznych veľkostiach. Väčšina z týchto bábik je určená pre deti od troch rokov a podľa toho, akými funkciami bábika disponuje sú alebo nie sú potrebné batérie.

Najmenšie modely bábiky Baby born, ktoré majú mäkké telíčko, sú ideálnou prvou bábikou pre malé dievčatká už od jedného roka.

K bábikám je tiež bohaté príslušenstvo všelijakých doplnkov, takže ak si túto bábiku vyberiete pre svoju dcérku či neter alebo vnučku, vždy sa dajú dokupovať rôzne doplnky od výmyslu sveta. Či už oblečenie, postieľka, kočík pre bábiku, cumlíky a dokonca i plienky, fľašky, autá, autosedačky, klokanky na nosenie bábiky a mnoho iného. Niektoré modely majú i rodný list pre bábiku.