Bábiky Zapf Creation

V dnešnej dobe sú veľmi obľúbené bábiky značky Zapf Creation. Ide o významného výrobcu bábik a príslušenstva k bábikám na európskom trhu a medzi ich najznámejšie bábiky patrí zaiste bábika Baby born, Baby born Boy (chlapček), Baby Annabell (tiež aj ako chlapček) a Chou Chou (čítaj „šu-šu“).

Tieto bábiky majú rôzne podoby a variácie. Z každého druhu bábiky sú zväčša niektoré určené už pre najmenšie dievčatká vo veku od jedného roka a potom rôzne ďalšie modely tej istej bábiky pre väčšie dievčatká zväčša od troch rokov. Na vysvetlenie – napríklad taká Baby Born je aj v menšej veľkosti a s mäkkým telíčkom bez špeciálnych funkcií pre najmenšie dievčatká a potom sú rôzne bábiky Baby born s množstvom funkcií zväčša určené pre deti od troch rokov.

K týmto bábikám je potom možné dokupovať nespočetné množstvo rôznych doplnkov a oblečenia. Vaša dcérka môže mať nielen bábiku ale aj celú výbavičku pre svoju bábiku od Zapf Creation. V ponuke sú Zapf Creation kočíky, autosedačky, postieľky, autá, bicyklíky, lehátka na pláž, prebaľovacie pultíky, vaničky, nočníky a rôzne drobnosti ako cumlíky, fľašky, plienky a mnoho iného. Doplnky sú rozdelené podľa jednotlivých bábik, takže napríklad Baby Annabell má svoje doplnky, Baby born zasa iné, ale niektoré sa dajú bez problémov kombinovať.

Nesmieme zabudnúť na oblečenie pre tieto bábiky. Ponuka je opäť široká, takže môžete nakupovať donekonečna oblečenie pre bábiky od výrobcu Zapf Creation.

Výrobky Zapf Creation sú v porovnaní s inými značkami spravidla drahšie, no dá sa povedať, že ide skutočne o kvalitné výrobky. Niektoré modely jednotlivých bábik sú však u nás nedostupné, teda ponuka bábik môže byť odlišná v rôznych krajinách.

O firme Zapf Creation sa môžete viac dozvedieť na ich webovej stránke www.zapfcreation.com.