Bábika Baby Annabell (Anabel) od Zapf Creation

Ďalšou z rady veľmi úspešných a populárnych bábik od firmy Zapf Creation je bábika Baby Annabell. Opäť ide o bábiku v podobe bábätka, ktorá je dostupná v mnohých podobách.

Pre dievčatká od jedného roka je určená bábika My first Baby Annabell (v preklade Moja prvá Baby Anabel). Ide o bábiku s mäkkým telíčkom a dĺžkou 36 centimetrov. Bábika má veľmi milú tváričku a žmurkajúce očká a pohyblivé rúčky, nôžky a otáčaciu hlavičku.

Oblečená je buď v ružovom alebo v modrom overale, teda možno si vybrať Baby Annabell dievčatko alebo jej bračeka Baby Annabell Brother (brother=brat) v modrom.

Pre túto vekovú skupinu je tiež bábika Baby Annabell Sweet kisses (sweet kisses=sladké božteky). Táto bábika džavoce ako bábätko a keď sa dotknete jej perí, dá vám akoby pusinku (teda vydá zvuk bozku). Vie sa tiež smiať a povedať „mama“, ak sa dotknete ručičky na určitom mieste.

Potom je tu klasická veľká bábika Baby Annabell (46cm), ktorá je určená pre väčšie dievčatká od veku troch rokov. Tento model bábiky je už vybavený rôznymi funkciami a medzi malými dievčatkami sú tieto bábiky nesmierne obľúbené.

Čo všetko taká Baby Annabell dokáže? Tak napríklad otáča hlavičkou za zvukom (ak ju dievčatko osloví, bábika sa otočí na tú stranu, z ktorej zvuk prichádza), bľaboce, „dudká“ cumlík. Keď pije z fľašky naplnenej vodou, vydáva tiež „mľaskavé“ zvuky, následne si odgrgne a zaspí. Ak ju prebudí silný zvuk, rozplače sa a po tvári jej tečú skutočné slzy. Pokiaľ jej však malá mamička zaspieva, Baby Annabell sa rýchlo upokojí.

Tento model Baby Annabell je dostupný taktiež v tmavšej farbe, teda ako bábätko tmavej pleti.

Bábika Baby Annabell sa predáva so základným príslušenstvom, ako je fľaška, zopár plienok a cumlík. Okrem toho sa však dajú dokúpiť mnohé ďalšie doplnky ako kočík, kolíska, sedačka na bicykel aj s helmou, chodítko, buginka a mnoho iného. Rovnako tak sa dajú dokupovať aj rôzne oblečenia pre Baby Annabell.