Bábika Baby born Boy od Zapf Creation

Bábiky Baby born ponúkajú aj modely v podobe chlapčeka. Tie sú označené ako Baby born Boy (boy = chlapec). Je to vlastne akoby braček bábiky Baby born a možno ho kúpiť aj ako malého černoška, teda v tmavšej farbe pleti.

Baby born Boy je podobne ako jeho bábikovská sestrička vybavený rôznymi funkciami, takže ciká do nočníka, plače, „dudká“ cumlík a má ďalšie podobné funkcie v závislosti od konkrétneho modelu bábiky.

Spravidla je vždy dostupný jeden model bábiky Baby born v prevedení dievčatka i chlapčeka z daného druhu (teda napríklad Baby born s nočníkom je aj ako dievčatko, aj ako chlapček) a takisto malá bábika Baby born určená pre dievčatká od jedného roka s mäkkým telíčkom je buď ako dievčatko v ružovom oblečení alebo ako chlapček v modrom oblečení.

Baby born Boy je oblečený, na rozdiel od svojej sestričky, do oblečenia typického pre chlapčekov, zvyčajne ho teda možno nájsť v modrých veciach (opäť ale závisí od konkrétneho modelu). Okrem oblečenia má Baby born Boy aj modrý kočík, modrý nočník, modrý cumlík a ďalšie príslušenstvo v modrej farbe.

Zaujímavá bábika je aj Baby born boy „bublinky“ (v angličtine „magic bubbles“). Ide o bábiku, ktorá dokáže plávať vo vode. Pohybuje rúčkami a nôžkami a vypúšťa bublinky. V príslušenstve nechýbajú plutvy na nohy a tiež „šnorchel“. Táto bábika funguje na batérie a je tiež v dievčenskom prevedení, teda opäť je to dvojica Baby born dievčatko a Baby born chlapec.

Ak má vaše dievčatko bábiku Baby born v podobe dievčatka, potom môže byť Baby born Boy pekným darčekom.