Problém dosiahnuť orgazmus u muža

Cvičenie, ktorým dosiahnete urýchlenie orgazmu, hodí sa pre tých, ktorí aj keď sa márne snažia, nedokážu sa urobiť v primeranom čase.

Viem! Čo je to primeraný čas...? No napríklad čas, kedy už je "hotová" aj žena je vhodná chvíľa aj pre muža. Nechcem však linajkovať, koľko má trvať sex, preto tu mám jednoduchšie kritérium: Robíte sex:

  1. Odbavíte sa vtedy, kedy sa vám to práve hodí?
  2. Dokážete orgazmus oddialiť, alebo urýchliť?

Potom nemáte ťažkosti.

No niekedy muž má všetko, čo by len mohol chcieť - ideálnu partnerku, chuť na sex i na danú predmetnú :-) partnerku. Pohodu, prázdny byt. No nie a nie sa "vytriasť". Občas sa to stane každému. No ak je to pravidlom, skúste techniku pôstu.

Tak po prvé - ak popri partnerke aj onanujete, možno máte zlú techniku. Zlú znamená, že podnety sú príliš silné. Silný tlak ruky môže váš žaluď "nacvičiť" na to, že podnety pred ejakuláciou už musia byť vždy silné. Potom podstatne jemnejší tlak vagíny (úst, či konečníka) nemusia byť dostatočným stimulom. A muž sa nedokáže odbaviť.

Hlavne častejšia onánia muža môže viesť k tomu, že zvyšuje podnety. Preto základom cvičenia bude "podnetový pôst".

Venujte sa sexu denne, alebo tak často, ako chcete. Môžete aj onanovať, ale robte to tak, že podnety, ktoré si poskytnete budú len nepriame a veľmi slabé.

Napríklad chyťte sa len za spodnú časť penisu a jemne naťahujte kožu tak, aby sa trocha posúvala aj predkožka v oblasti žaluďa. Prednej časti a hlavne žaluďa sa nedotýkajte vôbec.

Ak ste boli predráždení, je možné, že takáto stimulácia vám "nič nepovie" a erekcia dokonca možno aj ochabne. V takom prípade ukončite erotickú hru. Zas zajtra. A žiaden orgazmus!

Na druhý deň to isté. Znova sa priveďte ku erekcii a dráždite penis len jemnými, zanedbateľnými pohybmi. Myslite na príjemné veci, ale nepovoľte si zvyšovať intenzitu dráždenia - to je dôležité. Aj keby ste sa tak mali hrať pol hodinu. A znova: buď sa vám podarí ejakulovať aj s tak slabými podnetmi, alebo ejakuláciu prísne odložte na zajtra.

Za niekoľko dní sa nakoniec odbavíte. Dosť pravdepodobne sa vám ten orgazmus asi nebude páčiť. Bude nejaký "divný". Vydržte to. Pokračujte v tomto cvičení pár týždňov.

Verte tomu, že po čase si váš penis na jemné dráždenie začne zvykať a začne vám byť príjemné. Aj orgazmy sa začnú stávať plnšími. Ak teraz začnete súložiť so svojou partnerkou, podnety, ktoré vám poskytne budú pre vás nečakane intenzívne a príjemné. A budete zas pánmi svojho orgazmu.