Svadba s príchuťou exotiky

Svadba by mala byť okrem iného jedinečným a nezabudnuteľným okamihom v živote ženícha i nevesty. No nie je svadba ako svadba. Niekomu viac vyhovuje prítomnosť zopár blízkych ľudí a oslava v útulnej reštaurácii, iní dávajú prednosť skôr väčším a okázalejším svadbám.

Jedným z dôležitých bodov pri plánovaní svadby je zaiste aj miesto konania tejto významnej udalosti. Nie je ničím nezvyčajným, ak si snúbenci vyberú svadbu s príchuťou exotiky – teda, svadobný obrad sa odohrá v niektorej z exotických krajín.

Častou a obľúbenou destináciou sú napríklad Seychely, Maurícius či Polynézia, kam sa chodia sobášiť exotiky-chtiví snúbenci.

Ak vás takáto svadba láka, prezrite si ponuky rôznych cestovných kancelárií. Mnohé z nich svojim klientom ponúkajú svadby na exotických miestach a postarajú sa o všetko potrebné. Vašou úlohou je len vysloviť svoje požiadavky, predstavy a želania vrátane dátumu konania obradu, dĺžky pobytu, konkrétneho miesta, atď. a cestovná kancelária zariadi, čo treba.

Svoje ÁNO si môžete povedať uprostred panenskej prírody, na pláži s bielym pieskom a tyrkysovo-modrým morom alebo v romantickej hotelovej záhrade či luxusnej reštaurácii.

Pripravte sa však na to, že takáto svadba vás bude stáť nemalé peniaze. Zhruba možno rátať s minimálnou cenou okolo 4.000-5.000 Eur.

Možno sa vám táto suma zdá privysoká, no pravdou je, že čoraz viac ľudí je ochotných vziať si aj pôžičku, len aby si svoj sen o svadbe v exotickom prostredí splnili.

Pokiaľ nad takouto svadbou uvažujete, základom je zvoliť si dobrú a spoľahlivú cestovnú kanceláriu, ktorá vám pomôže so všetkým potrebným.

A potom už neostáva iné, len si vychutnať svoj svadobný deň v exoticom raji naplno!