Svadba v Las Vegas

Svadba snov v uvoľnenej atmosfére v Las Vegas, teda v meste plnom hlavne kasín, hotelov, nočných podnikov, láka najmä páry, ktoré túžia odhodiť všetky formality a vychutnať si svoj deň „D“ v benevolentnejšej atmosfére.. Je to mesto, ktoré žije najmä v noci.

V Las Vegas mal svadbu rokenrolový kráľ Elvis Presley s Priscillou Beaulieu v roku 1967, ale minulý rok aj Karel Gott. Ďalšie celebrity, ktoré dali prednosť sobášu v uvoľnenejšej atmosfére sú Clint Eastwood, Richard Gere s modelkou Cindy Crawford, Bruce Willis a Demi Moor,.... . Herec Mickey Rooney sa v Las Vegas oženil už 8-krát.

Ak sa aj vy rozhodnete pre svadbu v Las Vegas, môžete sa rozhodnúť mať svadbu na vlastnú päsť, alebo si najať svadobnú agentúru, ktorá vám všetko sprostredkuje. Svadba prostredníctvom agentúry vás vyjde na minimálne 700€ na osobu. Ak ovládate anglický jazyk, tak vybavovačky zvládnete aj sami. Je to jednoduché na úrade si vybavíte povolenie, stojí okolo 50$, ďalej obrad v kaplnke za ďalších 50$, tringelty pre fotografa, sobášiaceho. Potom odnesiete papiere na matriku v Las Vegas. Za 3 týždne máte papiere doma na Slovensku a potom si musíte vybaviť zoficiálnenie svadby na Slovensku, teda papiere dať preložiť a odniesť na matriku na Slovensku, kde má jeden z páru trvalé bydlisko.

A hoci svadbu v Las Vegas si dopraje len málo ľudí, musíte uznať, že to má svoje čaro. Mesto plné kaplniek, ktoré vám môžu splniť sen.