Romantika na svadbe

Mať krásnu nezabudnuteľnú svadbu je sen každej, ale ako ju ozvláštniť ešte viac, aby bola naozaj nezabudnuteľná? Mnoho neviest má nápadov na rozdávanie, ale niektoré sa dňom i nocou trápia, aby mali aj oni niečo „naj“. Každá svadba je v rodine takou väčšou rodinnou udalosťou a treba sa na to patrične pripraviť.

Odmala ste snívali o krásnych svadobných šatách a o svojom svadobnom dni. Keď ste si našli partnera, stala sa otázka vášho svadobného dňa ešte krajším snom, ktorý ste začali pomaly plánovať do väčších podrobností. Chcete teda, aby sa tento krásny deň stal výnimočný pre všetkých a každý bol šťastní spolu s vami. Je pekné, keď máte krásne vyzdobenú bránu vášho domu, videla som bránu vyzdobenú mašľami a stuhami, balónmi, ktoré po odchode svadobčania vypustili do neba, ale aj kvetinovú bránu. Romantické je aj, keď vaše malé družičky vám hádžu pod nohy lupene kvetov na ceste k oltáru, keď máte zaplateného huslistu, ktorý vám bude hrať na sobáši v kostole. Stále máte málo romantiky? Tak treba ešte niečo ozvláštniť v sále, aby ste sa všetci pobavili, ale aj poplakali. Videla som aj, že novomanželia vypustili párik holúbkov do sveta tesne pred hostinou. Pekné a romantické keď máte na svadbe aj malý komorný orchester, nie na celú veď stačí aj hodinky. Je to ozvláštnenie a pritom krásne. Potom už len na hostine ujasnite doplnky ako ľadové sochy, čokoládové fontány a podobné veci. Svadba na zámku je tiež plná romantiky.

Romantika je druhým menom každej nevesty a isto dokáže tento svoj talent prenisť aj do svadobnej hostiny a celej svadby, aby bol tento jej deň naozaj najkrajším na celý život.